Overslaan en naar de inhoud gaan
Let op: In verband met de feestdagen zijn wij op 25, 26 december en 1 januari gesloten. Excuses voor het ongemak.

De online veilingen doen er alles aan om oplichters te weren en u goed te helpen. Met de vijf tips van het Juridisch Loket, bent u extra beschermd.

  1. Krijgt u een uitkering?
    Informeer de uitkeringsinstantie in over de extra inkomsten. Hiermee voorkomt u een boete wegens uitkeringsfraude.
  2. Kom na wat u belooft.
    Alles wat u in uw advertentie vertelt over het product moet kloppen, anders kan de koper u houden aan uw beloftes.
  3. Belooft u het product te verzenden?
    Zet dan in uw advertentie dat het verzenden “op eigen risico van de koper” is. Zo voorkomt u aansprakelijkheid voor schade na het opsturen.
  4. Verzamel zoveel mogelijk gegevens van de koper.
    Als er iets mis gaat, dan kunt u hem bereiken.
  5. Bent u slachtoffer geworden van internetoplichting?
    Doe dan aangifte bij de politie. Dat kan via internet, telefonisch of op een politiebureau.

Wilt u meer weten over kopen en verkopen op veilingsites? Lees dan onze informatie.

Alle actuele berichten

U ziet dit omdat u onze campagne of social cookies niet heeft geaccepteerd.

Als u onze video's of social media share wilt gebruiken, wijzigt u uw cookievoorkeuren.

Pas cookies aan
Terug naar boven Shape